Zakłady sportowe w Polsce – online i legalnie

Wraz z rozwojem Internetu możliwe stało się obstawianie zakładów sportowych przez sieć. W porównaniu z tradycyjnym obstawianiem w kolekturze, obstawianie przez Internet ma wiele zalet. W przeciwieństwie do bukmacherów stacjonarnych, bukmacherzy internetowi działają całą dobę a zakłady można zawierać nie wychodząc z domu. Niewątpliwą zaletę zakładów internetowych jest brak opodatkowania wygranych 10% podatkiem, który odprowadzają tradycyjni bukmacherzy.

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

W bukmacherzy przez internet dostępna jest o wiele większa oferta zdarzeń, możliwe są zakłady w trakcie trwania meczy, można też obstawiać bardzo niskie stawki – nawet 50 groszy na zakład. Internetowe serwisy bukmacherskie oferują również wiele udogodnień takich jak statystyki, wyniki, historia zakładów i inne informacje przydatne graczom. Wadą zakładów przez internet jest konieczność posiadania konta bankowego, z którego zleca się przelew depozytu do bukmachera i na które można odebrać wygraną.

Zdarza się niestety, że internetowi bukmacherzy mają problemy z wypłatą wygranych, dlatego grając w internecie trzeba wybierać znane i sprawdzone firmy. Najbardziej znanymi internetowymi bukmacherami są Bwin, Expekt, SportingBet, Betsson, Bet365 Unibet oraz Bet-at-home.

Zakład bez ryzyka na start - graj na www.betclic.pl
Odbierz bonus w Betclic

Tagged With :

Dodaj komentarz