Strategie gry w zakładach bukmacherskich

AKO – system, w którym z oferty bukmachera wybiera się kilka zdarzeń i obstawia się ich wystąpienie na jednym kuponie. Wygrane w tym systemie są duże, ponieważ kursy poszczególnych zdarzeń są mnożone przez siebie ale każde kolejne zdarzenie to mniejsza szansa na wygraną. System dobry dla osób traktujących obstawianie jako zabawę, ponieważ za niewielką stawkę można wiele zyskać.

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Single – w tej strategii szanse na wygraną są największe w porównaniu z pozostałymi systemami ale wygrane są mniejsze, aby dużo wygrać trzeba dużo postawić. System ten polega na obstawianiu pojedynczych zdarzeń, zajmują się nim ludzie, dla których obstawianie to normalny sposób zarabiania pieniędzy.

Progresja to system, w którym obstawiając za każdym razem podwaja się stawkę, aż do wygranej. Kiedy wygrywasz zyski są na tyle duże, że z nadwyżką pokrywają dotychczasowe straty. Jest to system dla cierpliwych i mogących przeznaczyć na grę duże kwoty, ponieważ z każdym zakładem trzeba podwajać stawkę.

Istnieją również systemy zakładowe, w których można wygrać nawet gdy nie wszystkie typy się sprawdzą. Śledź wyniki na zywo. Czy twoja drużyna wygra?

Tagged With :

Dodaj komentarz