Rodzaje zakładów bukmacherskich

W sportowych zakładach bukmacherskich można obstawiać różne rodzaje zdarzeń. Można typować nie tylko dokładny wynik danego meczu ale także wiele innych rodzajów zakładów.

Zakłady under/over – obstawia się ilość goli, punktów, wolnych, kartek, itd. w danym wydarzeniu sportowym. W zakładach typu under obstawia się, że w danym meczu będzie na przykład nie więcej niż 2 gole, czyli jeśli mecz skończy się wynikiem 1:1 jest wygrana, jeśli będzie 2:1 – przegrana. W zakładach typu over obstawia się, że łącznie goli będzie więcej niż określna liczba.

Całkowicie darmowy zakład i bonus na start - graj na www.sts.pl
Odbierz bonus w STS

W celu wyrównania kursów drużyn, gdy jedna z nich jest faworytem wprowadzone zostały zakłady z handicapem. Handicap +1 oznacza, że drużynie słabszej dodajemy do wyniku jeden punkt, handicap -1 – faworytowi odejmuje się na starcie 1 punkt.

Często spotykaną formą zakładu jest „Połowa czasu/Pełny czas” – typuje się wynik pierwszej połowy i całego meczu, oba muszą być trafne. Jest tu 9 możliwości i oznacza się je następująco: H/H, H/D, H/A,D/H, D/D, D/A, A/H, A/D, A/A, gdzie H – wygrywają gospodarze, A – wygrywają goście, D -remis.

Pierwszy/Ostatni Strzelec Gola – obstawia, który zawodnik strzeli pierwszego lub ostatniego gola, są to dwa różne zakłady i trzeba określić czy typujemy pierszego czy ostatniego.

Zakład bez ryzyka na start - graj na www.betclic.pl
Odbierz bonus w Betclic

Head to Head, czyli zakładamy się który z dwóch zawodników w danym turnieju będzie lepszy. Bonusy bukmacherskie to bardzo dobra opcja dla osób które jeszcze nie mają konta u danego bukmachera, możesz dzięki temu zgarnąć dodatkowe pieniądze na grę. Oglądaj codziennie skróty meczów z najważniejszych boiskowych wydarzeń!

Tagged With :

Dodaj komentarz