Legalni bukmacherzy – punkty stacjonarne

Tradycyjne zakłady bukmacherskie zawierać można w kolekturach firm bukmacherskich, w Polsce działa obecnie wiele firm w tym najpopularniejsze m.in. STS, Fortuna, Totolotek, PZBuk, Betclic czy LV BET. Każda firma ma swoją ofertę zdarzeń do typowania, z którą można się zapoznać w kolekturach, tygodnikach wydawanych przez bukmacherów lub na stronach internetowych poszczególnych firm. Każde oferowane zdarzenie ma swój numer, datę i czas rozpoczęcia, nazwę i typy z odpowiednimi kursami. Transmisje na żywo, sport, mecze na żywo oraz meczyki mogą być dostępne za darmo na Twoim komputerze!

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Kurs to współczynnik, który określa jaką wielokrotność stawki możemy wygrać. Kurs stanowi odzwierciedlenie prawdopodbieństwa wystąpienia danego zdarzenia, im wyższy kurs tym mniejsze, zdaniem bukmachera, prawdopodobnieństwo, że określone zdarzenie nastąpi. Na podstawie kursu oblicza się możliwą wygraną:

KURS * STAWKA * 0.9 = WYGRANA

Przelicznik 0.9 we wzorze wynika z tego, że u tradycyjnych bukmacherów wygrane są opodatkowane 10% podatkiem, u bukmacherów internetowych tego podatku nie ma. Minimalna stawka u lokalnych bukmacherów to zazwyczaj 2 zł, w Internecie stawki zaczynają się już od 50 groszy.

Dodaj komentarz