KSW 51 już 9. listopada!

Kibice z pewnością będą zadowoleni z informacji którą podała organizacja ksw. Konfrontacja sztuk walk 51 odbędzie się 9. Listopada w Zagrzebiu. Organizacja ksw po raz kolejny zachwyca doskonałą listą walk w ksw i wojowników którzy będą konkurować na kolejnej gali.

Konfrontacja wieczoru to gigantyczna bitwa w wadze ciężkiej w którym Mariusz Pudzianowski stoczy walkę z Erko Junem. Dla wojownika z Bałkanów starcie z byłym strongmanem z pewnością będzie najogromniejszym dotychczasowym wyzwaniem w mma. Erko wygrywał i pokonał do tej pory Popka Monstera, Tomka Oświecińskiego jak również Akopa Szostaka.

Dla Pudziana konfrontacja na konfrontacji sztuk walki 51 to wielki powrót po dwóch przegranych pod rząd – z Karolem Bedorfem jak także Szymonem Kołeckim. Na gali konfrontacji sztuk walki 51 na żywo będzie można też oglądać osiem pozostałych starć w tym także gigantyczny hit w którym Mańkowski zmierzy się z Vaso Bakoceviciem. Gala konfrontacji sztuk walki 51 będzie pokazywana w usłudze a na żywo i online dostępna będzie na kanale ksw ppv w telewizji satelitarnej lub kablowej ale także przez internet.

KSW 51 na żywo. Transmisja online i kanały live stream

Gale organizacji mma charakteryzują się ogromnym zainteresowaniem kibiców mma, którzy zapełniają najsłynniejsze hale w Polsce czy Europie. Sporo osób wybiera jednakowoż możliwość obejrzenia transmisji gal ksw transmisje online jak również w telewizji dzięki płatnym streamom ppv ale takze darmowym relacjom z wybranych gal.

W obecnych czasach, gdy ludzie wyjątkowo chętnie korzystają z internetu i najnowszych platform technologicznych, bardzo powszechne stały się transmisje online. Użytkownicy korzystający z internetu niezwykle często szukają wiadomości o tym gdzie obejrzeć gale sportowe poprzez Internet. Podobnie jest w wypadku gal ksw, jakie są bardzo chętnie oglądanymi transmisjami live online.

Federacja ksw w zeszłych latach przyzwyczaiła nas, iż jedna wybrana gala jest nieodpłatna czyli relacjonowana na kanale otwartego polsatu. Galę konfrontacji sztuk walki 51 będzie można obejrzeć na płatnym kanale Ksw ppv udostępnianym przez internet za pośrednictwem portalu internetowego, ale takze w cyfrowym polsacie i niektórych telewizjach kablowych.

KSW 51 w pay-per-view czy za darmo? Gdzie wykupić dostęp?

Oficjalna stacja KSW TV to obecnie unikalne miejsce w którym legalnie i w największej jakości HD będziesz mógł śledzić transmisję live w internecie ale również w telewizjach z gali KSW 51. Transmisja w płatnej usłudze pay-per-view będzie udostępniona dla osób z Polski ale również tych mieszkających poza granicami Polski. Stąd także osoby poszukujące wzmianek o tym czy podana będzie transmisja stream z ksw za free, podkreślamy że nadchodząca gala ksw nie będzie udostępniana za free.

Aby kupić transmisję do ksw online należy przejść na stronę internetową ksw tv a także utworzyć konto. W kolejnym kroku należy wyszukać sposób płatności a także walutę (prócz PLN udostępniane są dodatkowo dolary USD, euro EUR jak i funty GBP). Po poprawnej rejestracji a także kupnie zamówienia, osoba po kilku minutach dostanie możliwosć oglądania i dostęp do najbliższej kolejnej gali przekazywanej przez ksw tv. Prócz transmisji live osoba ma możliwość w momencie oglądania przewijać transmisję a także włączać pauzę, dlatego nie straci chociażby sekundy z całego ksw. Ponadto wykupując dostęp ppv do transmisji live, przez 72 godz po przeprowadzeniu gali ksw użytkownik może odtworzyć pełną transmisję online.

Karta walk gali KSW 51

Jak już wspomnieliśmy na gali federacji KSW 51 będzie dane zobaczyć aż 9 konfrontacji w których kilka zapowiada się niewyobrażalnie atrakcyjnie z racji na to, iż konfrontować się będą najważniejsi wojownicy należący do federacji ksw. Na gali KSW 51 na żywo będzie można śledzić walki z udziałem takich wojowników mma jak Mariusz Pudzianowski, Erko Jun i Borys Mańkowski a w kilku z ustalonych starć stawką będzie pas czempiona. Prezentujemy pełną aktualną kartę walk przewidzianych na gali KSW 51: Pudzianowski – Jun, Mańkowski – Bakocević, Racić – Stasiak, Pejić – Torres, Ilic – Kęsik, Delija – Stojnić, Erslan – Rodriguez, Szymański – Janicić, Kaszubowski – Rakas, Przybysz – Krusić.

Sprawdź również, którzy bukmacherzy oferują bonusy bez depozytu na galę KSW i inne popularne wydarzenia sportowe.


Tagged With :

Dodaj komentarz