KSW 50: znamy kolejne pary na walki wieczoru

Przed nami następna tegoroczna gala ksw, jaka odbędzie się 14. września 2019 na wembley w na popularnej hali Wembley. Wielbiciele mma i ksw na pewno będą niezmiernie zadowoleni z listy konfrontacji w ksw, które zostały zaplanowane na następną galę ksw, bowiem następny raz będzie można obserwować najwspanialszych zawodników mma.

W najciekawszej walce wieczoru Phil de Fries stoczy konfrontację z Damianem Grabowskim o pas czempiona. Razem na hitowej gali obejrzymy aż 4 walki o pasy ksw. Pasów bronić będą Tomasz Narkun i Roberto Soldić. Również o mistrzowski pas w kat lekkiej stoczy walkę Norman Parke z Marianem Ziółkowskim. W sumie na gali na Wembley zaplanowanych zostało dziewięć konfrontacji w ksw.

KSW 50 stream w telewizji i internecie

Organizacja ksw przyzwyczaiła już, że najsłynniejsze widowiska, które organizuje udostępnia wyłącznie w płatnej aplikacji usługi ksw tv. Transmisja KSW 50 stream też dostępna będzie w usłudze ppv ksw – transmisja gali przez internet kosztować będzie 40 zł.

Galę KSW 50 można będzie jeszcze oglądać w telewizji satelitarnej lub kablowej, wykupując dostęp do transmisji u swojego operatora np. tv kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest zdeterminowana od usługowdawcy, jednakowoż jest ona przeważnie zbliżona do ceny, za jaką można dostać dostęp do transmisji na żywo internetowej.

Jak już wspomnieliśmy, transmisja internetowa gali KSW 50 dostępna będzie po kupnie aplikacji dostęp do ppv udstępnionej na witrynie internetowej ksw tv ppv tv online. By zakupić, nie trzeba zawierać transakcji z żadną tv czy też platformą tv. Wystarczy wstąpić na serwis ksw tv ppv, wyszukać formę płatności i zrealizować zakupu.

KSW 50 – w jaki sposób zakupić KSW TV PPV?

Proces zdobycia dostępu do transmisji na żywo ksw ppv tv jest szczególnie łatwy. Na start trzeba wejść na witrynę ksw tv i zarejestrować nowe konto – aktywując je poprzez skrzynkę pocztową lub rejestrując się osobistym kontem z portalu Facebook. Utworzenie i rejestracja konta jest kompletnie bezpłatna.

Po stworzeniu konta należy przejść do płatności i wyszukać korzystną formę – przelew lub kartę kredytową. Po zakupie można zacząć oglądać – stream ale takze wykorzystując przewijanie powracać do najatrakcyjniejszych momentów hitowej gali. Dodatkowo po skończeniu gali przez pozostałe 72 godziny można odtwarzać całkowitą transmisję online.

Transmisja internetowa ksw tv ppv przystosowana jest do popularnych przeglądarek internetowych i udostępniona jest na monitorach komputerów i urządzeń przenośnych. Niestety na owy okres konfrontacja sztuk walki nie udziela aplikacji mobilnej, która udostępniałaby transmisję online, zatem też jedynym rodzajem jest obejrzenie poprzez przeglądatkę internetową.

KSW 50 – kto będzie walczyć na gali KSW 50?

Jak już nadmieniliśmy na kibiców mma w europie czekają aż 4 pojedynki o pasy mistrzów co na pewno przełoży się na hitowe widowisko. Razem na gali ksw 50 zostało przewidzianych dziewięć walk w mma a aktualna lista przedstawia się następująco:

Karta walk (na dzień 22.08.2019)
Philip de Fries – Damian Grabowski
Tomasz Narkun – TBA
Roberto Soldić – TBA
Norman Parke – Marian Ziółkowski
Damian Janikowski – Tony Giles
Antoni Chmielewski – Jason Radcliffe
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

Tagged With :

Dodaj komentarz