Jak grać w zakłady bukmacherskie żeby wygrać?

Nie ma systemu dającego 100% pewność wygranej ale są reguły, do których należy się stosować, aby ryzyko przegranej zminimalizować. Grając musisz pamiętać, że dla bukmachera to jest biznes, który ma się mu opłacić – nikt tu nie rozdaje pieniędzy za friko. O tym czy wygrasz decyduje, to co wiesz Ty, to co wiedzą bukmacherzy, Twoja intuicja no i odrobina przypadku. Bukmacher ustawia tabelę kursów według swojej wiedzy i swojej oceny szans grających, im wyższy kurs tym wyższa wygrana ale i rośnie ryzyko przegranej.

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Dokładna analiza sytuacji to Twój oręż w tej grze, typując musisz dokładnie poznać tabele i wyniki wcześniejszych spotkań. Przeanalizuj sytuację drużyn, ostatnie mecze, kto gra, kontuzje, kartki, itd. Jeśli dobrze orientujesz się w danej dyscyplinie sportowej i na bieżąco obserwujesz to co się dzieje Twoje szanse są większe niż wtedy, gdy obstawiasz nieznaną drużynę i nieznanych graczy. Dlatego obstawiając zakłady sportowe warto wybrać sobie dyscyplinę, którą się zna i się jej trzymać.

Jeśli masz znajomych, którzy mają duże doświadczenie w zakładach sportowych pytaj ich o opinię na temat drużyn, które obstawiasz – może będą wiedzieć coś o czym nie miałeś pojęcia i dzięki temu nie wtopisz kasy. W internecie jest wiele serwisów, gdzie można skorzystać z profesjonalnych typów – korzystaj z nich. Jeśli dopiero zaczynasz obstawiaj pojedyncze zdarzenia, choć wygrane nie są wtedy duże, to szanse trafienia są większe. Na oddslivesport oferowana jest liga typerów dzięki której możesz grać o duże pieniądze. Zapraszamy również do oglądanai meczów na żywo w serwisie Kuszo TV – znajdziesz tam liste wszystkich dostępnych transmisji online.

Tagged With :

Dodaj komentarz