4.2 / 5.0 Darmowy zakład 25 zł + Bonus na start 500 zł Zagraj!

Totolotek zakłady bukmacherskie

  • szeroki wybór polskich rozgrywek
  • firma powstała w 1992 r.
  • zakłady na żywo
  • darmowy zakład
  • bonus od depozytu
  • bonus na start

Bukmacher Totolotek jest najdłużej istniejącą firmą w branży bukmacherskiej na polskim rynku. Firma Totolotek powstała już w 1992 roku i po dzień dzisiejszy oferuje zakłady dla Polskich graczy.

Totolotek

Totolotek jest bardzo popularną firmą wśród polskich kibiców a firma może kojarzyć się też z wielu współprac z piłkarskimi klubami czy też między innymi ze sponsorowania piłkarskiego Pucharu Polski. Na terenie Polski Totolotek posiada kilkaset punktów naziemnych w których kibice mogą typować wydarzenia sportowe w tradycyjny sposób.

Przez długi czas tradycyjne zakłady były jedyną możliwością obstawiania meczów w Totolotku. Zmieniło się to jednak wraz z rozwojem Internetu i popularyzacją zakładów bukmacherskich online, które dzięki temu, że są tak bardzo wygodne mają wielu zwolenników i fanów.

Freebet i bonus od depozytu - graj na www.totolotek.pl
Odbierz bonus w Totolotku

Totolotek – oferta na zakłady bukmacherskie

Totolotek posiada naprawdę bardzo bogatą ofertę na przedmeczowe zakłady bukmacherskie jak również zakłady w trakcie rozgrywania meczów (zakłady live / na żywo). Ponadto Totolotek udostępnia też zakłady wirtualne, a także totalizatory piłkarskie TotoGol i TotoLiga.

Jak łatwo się domyślić największą popularnością cieszą się przedmeczowe zakłady sportowe. Totolotek posiada w swojej ofercie mnóstwo lig, turniejów, spotkań i dyscyplin sportowych które można typować w tym też bardzo dużą liczbę krajowych rozgrywek.

Totolotek jako jeden z nielicznych bukmacherów udostępnia też dla swoich klientów tak zwany totalizator piłkarski. Jest to szansa na wygranie nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Aby wygrać takie pieniądze należy poprawnie wytypować kilkanaście meczów.

Bonus powitalny i kod promocyjny

Totolotek to bukmacher, który daje dla nowych graczy całkowicie darmowy zakład o wartości 20 PLN. Nie trzeba nic robić – wystarczy założyć konto gracza a pierwszy zakład na kwotę 20 złotych postawisz za darmo! Jeżeli wygrasz – zgarniasz pieniądze. Jeśli jednak zakład okaże się przegrany – nic nie tracisz, bo nie robiłeś żadnej wpłaty.

Oprócz freebetu powitalnego, Totolotek daje też bonus o wartości 1000 złotych. Bonus ten podwaja kwotę pierwszego depozytu, dzięki czemu gracz może rozpocząć typowanie z dodatkowymi środkami pieniężnymi.

Freebet i bonus od depozytu - graj na www.totolotek.pl
Odbierz bonus w Totolotku

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.