4 / 5.0 Bonus na start od depozytu 100% do 500 zł Zagraj!

PZBuk zakłady bukmacherskie

  • bonus powitalny
  • szeroki wybór zakładów
  • zakłady na żywo
  • sklep gracza
  • bonusy dla aktywnych graczy

PZBuk to firma bukmacherska która pojawiła się w Polsce w 2018 roku. W porównaniu do innych popularnych firm jest to więc bardzo młody bukmacher, jednak należy pamiętać o tym, że właścicielem firmy jest spółka Cherry AB, która odpowiada też za znane w całej Europie firmy ComeOn i CherryCasino.

PZBuk

PZBuk lub też jak sami właściciele określają firmę „Polskie Zakłady Bukmacherskie” to jeden z tych bukmacherów którego warto polecić. Jest to oczywiście legalna firma bukmacherska posiadająca zezwolenie udzielane przez Ministerstwo Finansów.  Bukmacher bardzo szybko zyskuje na popularności a jego główną zaletą jest jakość usług którą widać było już kiedyś przy prowadzeniu bukmachera ComeOn.

Jak pewnie część osób pamięta, kilka lat temu bukmacher ComeOn był jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Teraz na jego miejsce właściciele Cherry AB postanowili otworzyć nową markę pod nazwą PZBuk.

Powitalny bonus na start - graj na www.pzbuk.pl
Odbierz bonus w PZBuk

PZBuk – oferta na zakłady bukmacherskie

Po wejściu w ofertę zakładów bukmacherskich widać, że za bukmacherem stoją osoby które od wielu lat działają w branży. Szeroka gama rodzajów zakładów i samych wydarzeń które można typować musi imponować każdemu graczowi. Oczywiście jak w każdej innej firmie to rozgrywki w piłce nożnej, tenisie czy koszykówce zawsze będą mieć najbogatszy wybór zakładów, jednak PZBuk dba też o fanów mniej popularnych rozgrywek.

W PZBuk nie brakuje też zakładów na żywo które z dnia na dzień cieszą się większą popularnością. W PZBuk codziennie dostępnych jest kilkaset meczów które dostępne są w ofercie zakładów na żywo.

Bonus powitalny i kod promocyjny 

Nowi użytkownicy zakładający teraz konto w PZBuk mogą liczyć na specjalny bonus powitalny o wartości 500 złotych. Wpłacasz 500 – otrzymujesz dodatkowe 500 złotych na grę. Jest to doskonały bonus dla osób które chcą przetestować ofertę bukmachera.

Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty na konto gracza a extra środki pojawią się na koncie. Otrzymasz podwojenie depozytu aż do 500 złotych. PZBuk na swojej stronie internetowej wprowadził też sklep, który pozwala na wymianę zebranych punktów na nagrody np. darmowe bonusy.  Każdy użytkownik może zbierać takie punkty a przyznawane są one za poszczególne działania wykonywane przez użytkownika na koncie.

Powitalny bonus na start - graj na www.pzbuk.pl
Odbierz bonus w PZBuk